Sztukateria wewnętrzna i elewacyjna

Dekory z dziedziny

Sztukaterii

Wiatrołap czy korytarz?Listwy styropianowe ozdobne

Obecnie na korytarz wiele osób mówi wiatrołap. To na pewno bardziej prestiżowa nazwa, jednak nie bez przyczyny. Wiatrołap to miejsce, które przyciąga uwagę i jest nie tylko miejscem, w którym chowamy nasze rzeczy przed wejściem do domu, ale pełni rolę przechowalni. W moim domu zdecydowałam się na wykorzystanie tak ogromnej przestrzeni jako schowek.

Dzisiaj wiatrołapy są o małej powierzchni, jednak w starszym budownictwie, ich rozmiary są dość duże. Dlatego zdecydowałam się na zastosowanie ogromnej zabudowy, która nie tylko schowa ubrania, ale również najważniejsze rzeczy jak odkurzacz czy mop.

W projekcie wykorzystałam listwy styropianowe ozdobne, pomiędzy ścianą a sufitem. Oprócz tego można je również zainstalować na przepiękną białą zabudowaną szafę, tworząc unikatowe kompozycje. Listwy styropianowe ozdobne posiadają przepiękne ornamenty, które udekorują każdą przestrzeń. Jest ich wiele rodzajów, występują również o klasycznych motywach, które są bardzo proste. Gwarantuje, że przy wyborze listew styropianowych ozdobnych czeka Cię wiele niesamowitych emocji! Ja bardzo długo wybierałam swoje dekory ze względu na ich ogromną ilość! Nie przestraszcie się jeżeli zaboli Wam głowa. Warto jednak wybierać je z umiarem.

Listwy styropianowe ozdobne

 

Ponadto w moim wiatrołapie postawiłam na biel. Wchodząc, widzisz tylko biel, biel i biel. Marmurkowe płytki o dużych rozmiarach, białe ściany, na których spoczywa sztukateria, to totalna uczta dla oka dla osób kochających skandynawski styl.

Czy wiatrołap jest ważny?

Oczywiście, że jest ważny! A wręcz najważniejszy!! To właśnie z nim mają pierwszy raz do czynienia Wasi goście, którzy do was przychodzą. Nie tylko Goście, ale również przypadkowe osoby jak listonosz czy kurier. 

Warto zrobić również coś dla siebie i zastosować coś miłego dla swojego oka, jak listwy styropianowe ozdobne!

Częste wyszukiwania:
#Listwy styropianowe ozdobne#Listwy ze styropianu
Screenasdshot_2

© Copyright 2025 - All Rights Reserved