Sztukateria wewnętrzna i elewacyjna

Dekory z dziedziny

Sztukaterii

Salon w eleganckim stylu

a

Mogłoby się wydawać, ze salon to pomieszczenie, w którym nie spędzamy dużo czasu w ciągu dnia. Jednak w moim przypadku jest inaczej. W obecnych czasach ludzie żyją w ciągłym pośpiechu. Czasu wolnego jest niewiele, dlatego warto wykorzystać go jak najlepiej. Salon to dla mnie wyjątkowe miejsce, w którym odpoczywam z całą rodziną. Wieczory na kanapie mężem i dziećmi przy dobrym filmie lub serialu to moja ulubiona część dnia.

Urządzając salon, zależało mi na nowoczesnym stylu, gdyż w takich pomieszczeniach czujemy się najlepiej. Ściany zachowane są w stonowanych kolorach, głównie w bieli, szarości i czerni. Żółte poduszki i złote dodatki idealne przełamują wygląd wnętrza. Oczywiście w salonie nie mogło zabraknąć elementów sztukaterii styropianowej.

Ukryty karnisz

Zdecydowałam się na ukryty karnisz i był to strzał w dziesiątkę! Maskownica karnisza występuje w kilku wzorach i rozmiarach, dzięki czemu w łatwy sposób można dopasować ją do każdego wnętrza.  Co więcej, w maskownicy znajduje się specjalne miejsce na taśmę LED. To świetne rozwiązanie, gdyż subtelne oświetlenie nadaje niesamowity nastrój wieczorami. Maskownica karnisza idealnie współgra z innymi elementami sztukaterii styropianowej.

Minimalistyczny, a zarazem nowoczesny wizerunek mojego salony zachwyca wszystkich gości. Ja również jestem zachwycona z jego wyglądu. Jednak w przyszłości planuję dodać do niego kilka dekorów. Wewnętrzne gzymsy lub ozdobne listwy styropianowe to elementy sztukaterii, które jeszcze bardziej uwydatnią piękno tego pomieszczenia.

 

Screenasdshot_2

© Copyright 2025 - All Rights Reserved