Sztukateria wewnętrzna i elewacyjna

Dekory z dziedziny

Sztukaterii

Pokój dzieci

Dwójka moich urwisów niestety, musi mieć wspólny pokój. Jednak jest on bardzo duży. Zdecydowałam, że podzielę go an strefy. Jedna dla dziewczynki a druga dla chłopczyka. Listwa przysufitowa ułatwiła mi bardzo to zadanie. Skonstruowałam z ich ramy na ścianie, które miały odgradzać daną strefę. Strefa dziewczynki było w kolorze różowym a chłopca niebieskim. Przepiękne konstrukcję pojawiły się na ścianach i suficie.

Listwa przysufitowa

Listwa przysufitowa pomogła mi w rozwiązaniu tego problemu, przez co nie musiałam decydować się na budowę specjalnej ścianki, która miałaby pełnić role strefy. Jest wiele sposób, na zrobienie takich stref. Jedni wybierają gipsowe ścianki, drudzy piętrowe łóżka. Ja zdecydowałam się na wykorzystanie listwy przysufitowej i nie żałuje! Jej duże rozmiary sprawiły, że pomieszczenie nabrało dużej świeżości.

Styl w pokoju dziecięcymListwy przysufitowe zainspiruj się

Trudno jest jednoznacznie określić, jaki styl panuje w pokoju moich dzieci. Pomimo tego, że przeważa w nim biel, zdecydowałam się również na zastosowanie koloru niebieskiego i różowego, aby podzielić go na indywidualne strefy. Jeżeli jednak w waszych wnętrzach panuje, określony styl warto, jest również zdecydować się na zastosowanie go właśnie w pokoju waszych urwisów. W moim domu jest wiele stylów, jednak przeważa, zastosowanie bieli, dlatego powinniśmy

Listwa przysufitowa to świetny moment na dekorację wnętrza. Aby uniknąć złego doboru produktów w pomieszczeniu, musicie postawić właśnie na sztukatrię!

 

Częste wyszukiwania:
#Listwa przysufitowa#Listwa ze styropianu#Listwa sufitowa
Screenasdshot_2

© Copyright 2025 - All Rights Reserved