Sztukateria wewnętrzna i elewacyjna

Dekory z dziedziny

Sztukaterii

Łazienka ze snówListwa styropianowa sufitowa

W łazience również zdecydowałam się na wykorzystanie listew styropianowych sufitowych. Nie tylko na przepięknym, białym suficie, ale również wokół odpornej na wilgoć tapety w kwiaty. Do tego złote dodatki w postaci na przykład złotej baterii czy mydelniczki stanie się, świetnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza. Listwa styropianowa sufitowa zastosowana w mojej niewielkiej łazience, zakryła wszystkie mankamenty, jakie pojawiły się na ścianie. W starym budownictwie dość często zdarzają się pęknięcia na ścianach, których nie jest łatwo się pozbyć. Dlatego powinniśmy  zdecydować na takie dekory jak te ze styropianu, które podniosą wartość każdej nieruchomości.

Listwa styropianowa sufitowa

Zdecydowałam się jednak na przemalowanie listew styropianowych sufitowych na inny kolor. Zrobiłam to ze względu na to, że chciałam troszeczkę podkręcić jej wystrój. Uznałam, że czarny kolor przełamie białą monotonię.

Ponadto w takich pomieszczeniach powinniśmy również zwrócić uwagę na dodatki, które są w stanie pokazać całkiem nowe wnętrze. Wśród dodatków możemy wymienić przepiękne, białe żaluzje zwane shuttersami. Potrafią małe pomieszczenie optycznie powiększyć i nadać mu eleganckiego wyglądu. W łazience zdecydowałam się na wymianę okna na dość duże, uwielbiam duży dopływ światła, dlatego tak ważne elementy, które nocą zasłonią widok.

Mały problem

Niestety z racji tego, że moja łazienka nie należy do największych, nie mogłam pozwolić sobie na wannę, którą uwielbiam. Dlatego prysznic musi mi wystarczyć. Jednak przepiękne wykończenie go listwami styropianowymi sufitowymi, sprawiło, że stał się centralnym punktem łazienki.

Częste wyszukiwania:
#Listwa styropianowa sufitowa#Listwa sufitowa
Screenasdshot_2

© Copyright 2025 - All Rights Reserved