Sztukateria wewnętrzna i elewacyjna

Dekory z dziedziny

Sztukaterii

Kuchnia na ostrzuListwy dekoracyjne przysufitowe

Była jedna rzecz, dla której nie chciałam kupić tego domu. A były to dwa pomieszczenia. Kuchnia i salon (dla innych duży pokój). Zawsze marzyłam o połączeniu kuchni z salonem, dlatego nie na wzgląd na to, byłam w stanie zrezygnować z tego domu. Jednak po spojrzeniu na projekt i konsultacji z inżynierem budowy, zrozumiałam, że 2 różne pokoje nie są problemem. Zdecydowałam się na wyburzenie jednej ściany, która sprawiła, że salon i kuchnia stały się jednością.

W kuchni postawiłam na styl rustykalny, a to dlatego, że na ścianach królują stare drewniane deski. Zdecydowałam się ich nie ruszać i podkreślić wykorzystując listwy dekoracyjne przysufitowe w kolorze bieli. Kuchnia pomimo dużych drewnianych belek, jest w stylu prowansalskim. Przepiękne przeszklenia w szafkach i do tego przestronna, wysoka wyspa stanie się i blatem i stołem. Listwy dekoracyjne przysufitowe to dekory, który unowocześnią całe wnętrze.

Jeżeli mówimy o salonie, trzeba przyznać, że otwarty na kuchnie, jest o wiele bardziej przestrzenny. W nim również zdecydowałam się na użycie listew dekoracyjnych przysufitowych. Betonowy sufit i belki przepięknie będą pasowały do ściennych konstrukcji stworzonych z pomocą tych dekorów.

W salonie króluje, kolorystyka bieli i szarości. Zdecydowałam się równie na zastosowanie w nich płytek tych samych co w wiatroołapie, czyli marmurkowych.

Inne pomysł wnętrza

Miałam jeszcze inny pomysł dotyczący tego wnętrza, a mianowicie miałam na myśli również drewnianą podłogę, jednak za tak duży metraż musiałabym zbyt dużo zapłacić. 

Listwy dekoracyjne przysufitowe to rozwiązanie, które przyniesie wiele korzyści dla każdego pomieszczenia!

Częste wyszukiwania:
#Listwy dekoracyjne przysufitowe#Listwa sufitowa
Screenasdshot_2

© Copyright 2025 - All Rights Reserved