Sztukateria wewnętrzna i elewacyjna

Dekory z dziedziny

Sztukaterii

DOM na osiedluStyropianowe listwy

DOM na osiedlu to nasz całkowicie indywidualny projekt, który powstał na bazie angielskich pomysłów i inspiracji. Styl brytyjski odznacza się różnorodnym przepychem, jednak to zmieniło się w ciągu ostatnich lat. Doskonałe pomieszczenia, w których jest boazeria to nowoczesność, ale świeżość w mieszkaniu. 

Skoro blog jest związany ze sztukaterią to mowa tutaj o styropianowych listwach. To właśnie one, w różnych postaciach stały się motywem przewodnim aranżacji w moim nowym mieszkaniu. Styropianowe listwy można nie tylko zobaczyć we wnętrzu, ale również i na przepięknej nieruchomości. Moja wyróżnia się ogromną dbałością i elegancją. 

Polecam do zapoznania się z naszymi wpisami, które mogą okazać się motywem i pobudką do odnowy aranżacji pomieszczeń. Ponadto styropianowe listwy nie są zbyt znane na polskim rynku. Właśnie dlatego powinniśmy zapoznać się z ich właściwościami i tym, co można z ich pomocą osiągnąć. Wykorzystanie ich w swoich nieruchomościach przyniesie całkiem nowe doświadczenie. 

Co mnie skłoniło do kupna starej nieruchomości?Dom na osiedlu

To pytanie najczęściej pojawia się wśród znajomych. Nasz stary dom, wcale nie należał do bardzo starych czy antycznych. Jednak posiada on elementy drewniane, których wiek szacowany jest na około 70 lat. Jednak nie był to problem. Pełna renowacja sprawiła, że stare drewno zyskało tylko na nowym wyglądzie. 

Styropianowe listwy, w połączeniu z drewnem daje niepowtarzalny wygląd! Jest on zapewne zaskoczeniem, ale ten unikatowy charakter dopiero wchodzi w trend w dzisiejszych czasach.

Wnętrza w mieszkaniu:

1. Kuchnia z salonem.

2. Wiatrołap.

3. Łazienka.

4. Sypialnia z garderobą.

5. Poddasze.

 

Częste wyszukiwania:
#Styropianowe listwy#Listwy ze styropianu#Listwa ze styropianu
Screenasdshot_2

© Copyright 2025 - All Rights Reserved